joomla templates top joomla templates template joomla

Jubileusz 50–lecia powstania OSP w Rychławie

gminanowe.pl włącz . Opublikowano w Nowe wiadomości

18 lipca miała miejsce uroczystość 50 – lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychławie. Uroczystość rozpoczęła się w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Kamionce, gdzie strażacy, zaproszeni goście a także parafianie uczestniczyli we mszy świętej, która była koncelebrowana przez: Ks. Kapelana wojewódzkiego strażaków bryg. 

V Kongres Kociewski

gminanowe.pl włącz . Opublikowano w Nowe

V Kongres Kociewski

Śmiertelne potrącenie mieszkańca gminy Dragacz w miejscowości Fletnowo niedaleko Grudziądza. Pieszy według ustaleń nagle wtargnął na drogę

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Nowe powiat Świecie

We wtorek 6 lutego przed godziną 20:00 we Fletnowie, pow. świecki, kierujący samochodem audi, 28-letni mieszkaniec powiatu świeckiego potrącił 48-letniego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy wbiegł z pobocza na jednię prosto pod nadjeżdżający samochód. 

Rowerowy rajd uczniów Szkoły Podstawowej w Rychławie

gminanowe.pl włącz . Opublikowano w Nowe

W środę odbył się rajd rowerowy uczniów Szkoły Podstawowej w Rychławie. Młodzi rowerzyści z Rychławy poprzez Kamionkę dotarli do Świetlicy wiejskiej w Gajewie. Sołtys Witold Krzemiński z Radą Sołecką przygotowali niespodziankę w postaci ogniska. Z uczniami spotkała się także Pani Ola Marciniak z Nadleśnictwa osie oraz Łowczy Marian Gniadek z Wojskowego Koła Łowieckiego „Przyjemność”, którzy opowiedzieli dzieciom o pracy leśników oraz o roli kół łowieckich.