joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkaniec Nowego posiadał w mieszkaniu marihuanę, amfetaminę oraz LSD. 23-latek spędził noc w areszcie, Grozi mu 10 lat więzienia

info: Policja, Świecie; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Nowe wiadomości

23 –latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Nowym w związku z posiadaniem zabronionych środków odurzających. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli marihuanę, amfetaminę oraz LSD. Za naruszenie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 
W ubiegły wtorek 7 sierpnia w godzinach rannych policjanci z nowskiego komisariatu zaskoczyli 23 –latka w mieszkaniu. Podejrzewali, że znajduje się on w posiadaniu środków zakazanych przez ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. 
Podczas przeszukania zajmowanego przez niego lokalu mieszkalnego natrafili na woreczki foliowe, a w nich marihuanę o łącznej wadze 79,05 grama brutto, amfetaminę o łącznej wadze 1,10 grama brutto oraz 6 listków LSD. Narkotyki zabezpieczyli. 
 
Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.