joomla templates top joomla templates template joomla

Policjant, który dachował autem w gminie Nowe najpierw był trzeźwy, potem miał 1,5 promila, po tym jak dmuchnął ponownie po interwencji strażaków

Agencja/eReporter24; info: wp, Czas Świecia; fot: Archiwum/Policja włącz . Opublikowano w Nowe wiadomości

Pijany policjant dachował prywatnym samochodem w gminie Nowe w kujawsko-pomorskim. Jak podaje WP.pl „na miejsce zdarzenie wysłano patrol policji, który składał się z kolegów z komisariatu policjanta”. Najpierw badanie alkomatem nic nie wykazało, po ponownym badaniu okazało się, że policjant miał 1,5 promila.
 
 
Do wypadku doszło w gminie Nowe w województwie kujawsko-pomorskim. Jadący pojazdem kierowca, którym był policjant po służbie, nie wyrobił i dachował. Samo zdarzenie okazało się niegroźne, a kierowca wyszedł z niego bez poważniejszych obrażeń. Na miejscu pojawiła się policja, która przeprowadziła badanie alkomatem. Badanie przeprowadzone jak podaje wp.pl przez „kolegów z komisariatu policjanta” nie wykazało alkoholu u policjanta. 
 
 
- Badanie, które wykazało negatywny wynik było przeprowadzono urządzeniem iBlow służącym do "szybkich, wyrywkowych kontroli”, jak podaje Czas Świecia - 
 
Na miejscu pojawil się również zastęp strażacki interweniujący na miejscu zdarzenia. Strażacy czując od kierowcy woń alkoholu i nie wierząc przeprowadzonemu badaniu, poprosili o zmianę urządzenia oraz ponowne przebadanie 35-letniego policjanta. 
 
- Ponowne badanie wykazało 1,5 promila u policjanta - 
 
Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Policjantowi grozi wydalenie z policji i do 2 lat pozbawienia wolności.