joomla templates top joomla templates template joomla

Przyjechali na wypoczynek nad jeziorem Radodzierz. Zgubili się w lesie w trakcie spaceru. W odnalezieniu się potrzebna była policja i Straż Leśna

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Nowe wiadomości

Pięcioosobowa rodzina zgubiła się podczas spaceru w lesie, oddalając się od miejsca swojego wypoczynku. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej pomogli całej rodzinie bezpiecznie dotrzeć we wskazane miejsce.
 
 
W poniedziałek, w godzinach późno-popołudniowych dyżurny policji w Świeciu przyjął zgłoszenie dotyczące zagubienia się w lesie pięcioosobowej rodziny.  Rodzina wyszła na spacer z miejsca wypoczynku znajdującego się nad Jeziorem Radodzierz na terenie gminy Nowe i  tracąc orientację w terenie oddalała się coraz bardziej w głąb lasu.
 
 
Policjanci  wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia pojechali na miejsce, które zaginieni wskazywali jako ostatnie zapamiętane i jednocześnie charakterystyczne.  Podczas interwencji, funkcjonariusze świeckiej „drogówki” utrzymywali stały kontakt telefoniczny ze zgłaszającym, co pomogło w szybkim odnalezieniu osób.
 
Rodzinę udało się odnaleźć już po zapadnięciu zmroku, całą i zdrową odwieziono do miejsca wypoczynku.