joomla templates top joomla templates template joomla

Urząd Gminy w Nowem zamknięty dla petentów. Burmistrz, sekretarz i 32 pracowników przebywa na kwarantannie po tym jak u skarbnika potwierdzono koronawirusa

Agencja/eReporter24; info Nowe; fot: google włącz . Opublikowano w Nowe wiadomości

 
U skarbnika Gminy Nowe w województwie kujawsko-pomorskim potwierdzono przypadek koronawirusa. Decyzją sanepidu burmistrz Czesław Woliński i sekretarz gminy zostali skierowani na kwarantannę. Dodatkowo w formie pracy zdalnej pracuje również 32 pracowników urzędu, oni również przebywają obecnie w kwarantannie.
 
Urząd Gminy nie przyjmuje obecnie interesantów.
 
 
Kwarantanna potrwa do 23 października o ile nie pojawia się dalsze zakażenia, obecnie wciąż jeszcze trwa postępowanie epidemiologiczne.
 
Wczoraj zakażenie koronawirusem potwierdzono również u 9 pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, chorzy są m.in. wicemarszałek oraz jego asystent. Zdalnie w chwili obecnej pracuje 60 pracowników urzędu, część z nich przebywa w kwarantannie.
 
Również w grudziądzkim Ratuszu pojawił się w początkiem tygodnia kolejny przypadek zakażenia COVID-19, łącznie w urzędzie w Grudziądzu odnotowano już 8 przypadków zakażenia.