joomla templates top joomla templates template joomla

Zderzenie autobusu relacji Nowe - Grudziądz z busem w miejscowości Tryl. Kierowca wpadł w poślizg i zderzył się z autokarem. Auto stanęło w płomieniach

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Nowe wiadomości

 
Osiem osób trafiło do szpitala po zderzeniu busa z autobusem w miejscowości Tryl, koło Nowego w powiecie świeckim. Na szczęście wszyscy podróżujący volkswagenem zdążyli opuścić pojazd zanim spłonął. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z miejscowego komisariatu.
 
We wtorek 9 stycznia około 6.30 w miejscowości Tryl, pow. świecki doszło do wypadku drogowego. Zderzył się jadący z kierunku miejscowości Nowe volkswagen bus oraz autobus neoplan relacji Nowe - Grudziądz.
 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, wynika, że kierowca busa, z niewyjaśnionych przyczyn stracił kontrolę nad samochodem. Wtedy volkswagen uderzył w jadący z przeciwnej strony autobus, po czym odbił się i wpadł do rowu, gdzie się zapalił. 
 
 
Na szczęście wszyscy podróżujący nim, zarówno pasażerowie - 7 osób, jak i kierowca, opuścili pojazd nim zajął się ogniem. Cała ósemka została przewieziona do szpitala w Świeciu i Grudziądzu.
 
 
Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Nowem.