joomla templates top joomla templates template joomla

Świątecznie na rynku w Nowem

gminanowe.pl włącz . Opublikowano w Nowe samorząd

Dziesięciometrowa choinka ozdabia w tym roku rynek w Nowem. Choinka przyjechała na rynek z okolic Borowego Młyna i została podarowana Nowianom przez Nadleśnictwo Osie. We środę leśnicy, Burmistrz Nowego dokonali wyboru choinki a pracownicy Przedsiębiorstwa Usług Miejskich w Nowem przywieźli i ustawili ją na rynku.

We czwartek świąteczne drzewko została przyozdobione kolorowymi lampkami. Obok choinki stanęła szopka z figurami autorstwa Grzegorza Stachurskiego. Już przed mikołajkami teren starego miasta został przyozdobiony iluminacjami, nowością w tym roku jest anioł witający wszystkich wchodzących w ulicę Gdańską.

To znak, że powoli nadchodzą święta. Burmistrz Nowego dziękuje pracownikom Nadleśnictwa Osie, w szczególności Nadleśniczemu Markowi Sobczakowi, leśniczemu Jędrzejowi Siekierkowskiemu oraz podleśniczemu Miłoszowi Ledzińskiemu. Za pomoc dziękujemy Krzysztofowi Tonklewiczowi Prezesowi Przedsiębiorstwa Usług Miejskich, Wiesławowi Kłopotowskiemu z firmy WIKŁO, Krzysztofowi Pakmur Enea - posterunek energetyczny Nowe, Państwu Karczewskim oraz Państwu Lewandowskich z Gospodarstwa Agroturystycznego Huzar w Nowem.