joomla templates top joomla templates template joomla

Szlachetna Paczka

gminanowe.pl włącz . Opublikowano w Nowe samorząd

Rusza rekrutacja liderów SZLACHETNEJ PACZKI 2014 ! Chociaż Finał projektu dopiero w grudniu, Paczka 2014 już się zaczęła! Razem z Kamilem Stochem i drużyną skoczków wskakujemy na wyższy poziom pomagania i szukamy 615 liderów w całej Polsce.

Liderzy odnajdą potrzebujące rodziny i już po raz 14 połączą biednych i bogatych. Obecnie poszukujemy Liderów w Nowem. Lider SZLACHETNEJ PACZKI organizuje zaplecze logistyczne Paczki w swoim rejonie, buduje zespół wolontariuszy i koordynuje jego pracę.

Wspólnie docierają do rodzin żyjących w niezawinionej biedzie. Pod okiem lidera wolontariusze spotykają się z potrzebującymi i podejmują decyzję o włączeniu ich do projektu. Tylko tam, gdzie znajdzie się lider, będzie można utworzyć grupę wolontariuszy i pomóc rodzinom. Bez lidera nie ma Paczki!

Paczka nauczyła mnie zarządzania - Poczułam w sobie ogromną siłę, kiedy zobaczyłam, że rzeczywiście mogę zmienić miejsce, w którym mieszkam! W Paczce dowiedziałam się, w jaki sposób zarządzać ludźmi, jak skutecznie komunikować się z zespołem i organizować swój czas pracy.

Myślę, że dzięki pozycji lidera w CV szybciej dostałam wymarzoną pracę – mówi Ewa, która zarządza teraz grupą chemików. Lider SZLACHETNEJ PACZKI powinien mieć przede wszystkim chęć pomagania, lubić rozmawiać z ludźmi i być odpowiedzialnym.

Dla lidera nie ma rzeczy niemożliwych, lubi motywować innych do działania i podejmować wyzwania. Dla 74% wolontariuszy udział w Paczce był najważniejszym wydarzeniem w życiu!