joomla templates top joomla templates template joomla

Turniej piłkarski zakładów pracy

gminanowe.pl włącz . Opublikowano w Nowe samorząd

Na zakończenie sezonu piłkarskiego na orliku w Nowem rozegrany został turniej zakładów pracy. W niedzielę 23 listopada od rana walczyły na boisku zespoły Komisariatu Policji w Nowem, zespół Zakładów Mięsnych Guzman, Cukiernia Roma i reprezentacja Zakładów Mięsnych NOVE.Od samego początku zespół ZM NOVE był niezwyciężony, wygrał wszystkie mecze turniejowe i zdobył aż 17 bramek . 

Tylko jeden przegrany mecz miała reprezentacja nowskiej POLICJI, która zajęła II miejsce z 10 bramkami na koncie. Trzecie miejsce zajęła drużyna ZM Guzman z 9 bramkami i IV miejsce Cukiernia ROMA. Poziom sportowy był bardzo wysoki, ponieważ duża część uczestników turnieju była zawodnikami klubowymi, a nawet kilkoro jeszcze dziś jest czynnymi zawodnikami w okolicznych klubach piłkarskich.

Po zakończeniu turnieju pamiątkowe puchary dla drużyn i statuetki dla wyróżniających się zawodników wręczył Burmistrz Nowego Pan Czesław Woliński. Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został Patryk Sulkowski, Królem Strzelców Jarosław Petla, a Najlepszym Bramkarzem Fabian Borcowski. Organizatorzy: Tomasz Reszke, Sławomir Jopek, Zbigniew Zgubiński