joomla templates top joomla templates template joomla

Uczą się przedsiębiorczości

gminanowe.pl włącz . Opublikowano w Nowe samorząd

W Liceum Ogólnokształcącym w Nowem, w ramach projektu unijnego „Młodzi górą!” współfinansowanego przez Powiat Świecki i Europejski Fundusz Społeczny uczniowie wraz z opiekunem założyli dwie firmy eventowo-promocyjne „Pro Activ” i „Nowis”. 

Firmy zajmują się organizacją eventów, promocją, opracowywaniem strategii marketingowych, są otwarte na różnorodne oferty współpracy. Ich celem jest szersze zainteresowanie mieszkańców Nowego wydarzeniami kulturalnymi, promocja miasta i wydarzeń kulturalnych i sportowych. Pierwszym działaniem firmy „Pro Activ” jest organizacja wyjazdu na sztukę wystawianą w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Do promocji swoich działań wykorzystują media społecznościowe. Dzięki dodatkowym zajęciom licealiści rozwijają swoją przedsiębiorczość, poznają potrzeby lokalnego rynku, uczą się pracy w zespole, doskonalą umiejętności komunikacyjne, nawiązują nowe kontakty, są otwarci na ludzi. Podczas organizacji różnego rodzaju eventów członkowie firmy sprawdzają swoje umiejętności organizacyjne, odkrywają, jaka praca w przyszłości byłaby dla nich odpowiednia.

Członkowie firmy zapraszają wszystkich zainteresowanych do współpracy. Kontakty do firm: „Pro Activ” tel.: 726 014 414 „Nowis” tel. :695-585-549 Liceum Ogólnokształcące w Nowem Ul. Nowa 2, 86-170 Nowe